یکشنبه 27 خرداد 1403، 16 June 2024

تبلیغات
تاثیرات خوراکی ها بر روی میل جنسی
تاثیرات خوراکی ها بر روی میل جنسی
  • 7 سال و 8 ماه قبل - 27 آبان 1395 ساعت 09:53
  • تعداد بازدید: 2046

تاثیرات خوراکی ها بر روی میل جنسی

🔸برخی خوراکی‌ها می‌توانند روی میل جنسی افراد مختلف تاثیرات منفی بگذارند و نیروی جنسی آنان را مختل کنند آن‌ها را بشناسید.👇👇

🔸همه ما هر روز خبرهایی را می‌شنویم که از تأثیر مواد غذایی مختلف بر سلامت جسمی و روحی می‌گویند، خبرهایی که به ما توصیه می‌کنند چه بخوریم تا زندگی سالمی و عمری طولانی داشته باشیم و چه نخوریم که به بیماری‌های مختلف مبتلا نشویم.
 
🔸اما کمتر حرفی در مورد تأثیر مواد غذایی و خوراکی بر میل جنسی  زده می‌شود، این در حالی است که همه کارشناسان و خود ما از اهمیت نقش این غریزه در زندگی خودمان با خبر هستیم. به همین دلیل در این گزارش شما را با غذاهایی آشنا می‌کنیم که موجب کاهش میل جنسی می‌شود و بر نحوه ترشح هورمون‌ها در بدن اثر منفی دارند:
 
1️⃣الکل
شاید میزان محدودی الکل بر میل جنسی اثر مخربی نداشته باشد، اما نوشیدن هر روز مقدار مشخصی الکل قطعاً رسیدن به نقطه ارگاسم را دچار مشکل می‌کند و مانع از تجربه یک رابطه 
جنسی لذت بخش می‌شود.
 
2️⃣گوشت قرمز
از آنجایی که برخی انواع گوشت قرمز حاوی مقداری هورمون‌های اضافی هستند، مصرف  بیش از حد آنها می‌تواند تعادل طبیعی هورمون‌ها در بدن را بر هم بزند. به طور کلی، گوشت‌های قرمز منبعی غنی از پروتئین و روی هستند که به تقویت ماهیچه‌ها کمک می‌کند و مانع از تجمیع چربی‌ها می‌شود. در نتیجه، مصرف به اندازه این گوشت لذیذ هم به بدن شما نفع می‌رساند و هم اینکه مانع آسیب دیدن قوای جنسی شما می‌شود.
 
3️⃣دانه سویا
در حالی که دانه‌های سویا منبعی سرشار از پروتئین هستند، مصرف مقدار زیادی سویا در هر روز موجب کاهش تستسترون، کاهش تعداد اسپرم و در نتیجه کم شدن میل جنسی می‌شود.

4️⃣نعنا
احتمالاً از دیدن نام نعنا در این فهرست تعجب کرده اید، ولی نعنا به طرز شگفت آوری میل جنسی انسان  به خصوص مردان را سرکوب می‌کند. جوهر نعنا، اثر مستقیمی بر کاهش تستسترون و به دنبال آن کمتر شدن میل جنسی 
می‌شود.

5️⃣شیرین بیان
این گیاه که عموماً در صنعت شکلات سازی، چای گیاهی این مطلب از کانال حقایق و دانستنی‌های پزشکی کپی کردم  و برخی نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود، حاوی مقدار قابل توجهی فیتواستروژن است که اثر منفی بر سطح تستسترون دارد. طبیعی است، چنین عاملی میل جنسی را به شدت کاهش می‌دهد.

6️⃣شکلات
شکلات یکی از محبوب‌ترین و لذیذترین خوراکی‌های است که هر فردی در زندگی تجربه می‌کند، خوراکی که ترکیبات آن موجب ترشح هورمون شادی یعنی اندروفین می‌شود. گرچه، شادی و خوشحالی یکی از نعمت‌های بی نظیر در زندگی است، ولی همین خوراکی هوس انگیز کسالت، کرختی و کاهش میل جنسی را به دنبال دارد.

7️⃣غذاهای سرخ کرده
خوراکی‌های سرخ شده نه تنها برای سلامتی ما مضر هستند و موجب چاقی می‌شوند، بلکه بر زندگی جنسی ما هم اثر مخربی دارند. چربی‌های ترنس موجود در این غذاها که موجب تولید بیش از حد اسپرم در بدن می‌شود، تأثیر مستقیمی بر کاهش میل جنسی زنان و مردان می‌شود.

توسط: نفس

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید