شنبه 9 اسفند 1399، 27 February 2021

فال روز و حافظ
فال روز و حافظ
  • 4 سال و 4 ماه قبل - 1 آبان 1395 ساعت 19:30
  • تعداد بازدید: 910

فال روز و حافظ

فال روز متولدین فروردین:

کشوهای شما مملو از دعوت نامه‌های مختلف برای مهمانی‌ها دوستانه است. برای اینکه به دوستان خود آمدن یا نیامدن خود را اعلام کنید، با آنها تماس می‌گیرید و این مکالمه بسیار طولانی می‌شود. احتمال زیادی وجود دارد که امروز گفت‌وشنود مهمی با فردی داشته باشید که زندگی شما را تغییر دهد. درهایی که هرگز به آنها توجه نمی‌کردید امروز برای شما باز می‌شوند و می‌توانید در مسیر پیشرفت پا بگذارید. امروز احساس می‌کنید همه را دوست دارید. حس بسیار خوبی به خود دارید و می‌توانید با محیط اطراف هم ارتباط خوبی برقرار کنید. اطرافیان نیز با لبخندهای پرمهر شما را همراهی می‌کنند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

داشتن آرزوهای بی پایان و پوچ و بلندپروازیهای بچگانه کاری بیهوده است، زیرا عمر انسان محدود و کوتاه است و نمی‌شود به مسائل دنیوی دل بست. به قول معروف دنیا به هیچ کس وفا نکرده که تو دومی باشی. پس به جای حسرت خوردن و به دیگران حسد ورزیدن استعدادهای نهفته در وجود خود را تقویت کن تا به آن جایگاهی که لایقش هستی برسی و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

 

فال روز متولدین اردیبهشت:

انرژی‌های امروز روی خانواده تاکید بسیاری دارند. امروز بهترین زمان برای انجام برخی تحقیقات است تا به اصل و ریشه خود بیشتر نزدیک شوید. امروز متوجه می‌شوید از نظر روحی و اخلاقی بیشتر به کدام یک از اعضای خانواده شباهت دارید. احساس نزدیکی بیشتری با اعضای خانواده خود خواهید داشت و متوجه حقایقیی می‌شوید که باعث خوشحالی شما خواهند شد. در محیط کار احساس می‌کنید به طور فشرده در حال کار و تلاش هستید. اما احساسات منفی را دور بریزید و به همه لبخند بزنید. اگر با فردی در ارتباط نزدیک هستید، سعی کنید تا به علایق درونی او بیشتر توجه کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

سختی‌ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 

فال روز متولدین خرداد:

کارهای سخت شما بالاخره نتیجه می‌دهد. امروز می‌توانید انتظار داشته باشید تا در نتیجه دانش و تجربیاتی که کسب کرده اید، ارتقا شغلی بیابید و به واسطه آن حقوق شما نیز افزایش بیابد. امروز حتما یک خبر خوش دریافت خواهید کرد. می‌توانید امشب را با دوستان یا اعضای خانواده خود جشن بگیرید. از نظر اجتماعی روز بسیار عالی و پرانرژی در پیش دارید. اگر به دنبال عشق و رابطه جدید هستید، اگر فرد رویاهای شما مقابلتان ظاهر شد و دل و دستتان لرزید، اصلا تعجب نکنید. امروز احتمال ملاقات با نیمه گمشده شما زیاد است.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی‌کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه‌های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

 

فال روز متولدین تیر:

امروز خبرهای بسیار خوبی دریافت خواهید کرد و به احتمال زیاد یکی از آنها در مورد خانه است. اتفاق‌های خوبی در شرف رخ دادن هستند و احتمالا یا به خانه جدید  نقل مکان می‌کنید یا خانه خود را نوسازی می‌کنید. همه تغییرات امروز نتیجه مثبت دارند و باعث خوشحالی شما می‌شوند. به احتمال بسیار به خانه بزرگ‌تر و خوش ساخت‌تر نقل مکان خواهید کرد. امروز تمایل بسیاری به کمک به فردی دارید که شما را با نامزد یا فرد موردعلاقه تان آشنا کرده است. حس همدردی و کمک به هم نوع در شما زیاد است و این مساله باعث می‌شود تا اطرافیان دید بسیار خوبی به شما داشته باشند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

آتش سوزنده عشقی را در دل داری که قدرت تحمل آن را از خدا می‌خواهی اما برای رسیدن به آن، مقدمات بسیاری لازم است که تو آنها را در اختیار نداری، اما با کمی تلاش و کوشش و با توسل به خدا و با استفاده از همین امکانات محدودی که در اختیار داری، می‌توانی این مقدمات را فراهم نمایی.

 

 فال روز متولدین مرداد:

خبرهای خوبی که از راه دور دریافت می‌کنید باعث می‌شود تا احساس خوبی در مورد زندگی و آینده خود داشته باشید. فکر باز و ایده‌های خوبی در سر دارید. امروز بهترین فرصت برای تصمیم گیری به ویژه در مورد مسافرت یا تحصیلات است. اگر امروز احساس می‌کنید در روزهای آینده تغییرات مثبت خوبی در زندگی شما روی خواهند داد، مطمئن باشید این گمانه زنی‌ها درست هستند و واقعا روزهای خوبی در انتظار شما است. زندگی عاطفی شما ماجراهای زیادی خواهد داشت. اما همه آنها باعث می‌شوند تا شما دونفر دید بهتری به هم پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی‌دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی‌های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

 

فال روز متولدین شهریور:

هنگامی که ذهن خود را آزاد می‌گذارید تا تصویرسازی کند، راه‌های خلاقانه ای برای توصیف خود می‌یابید. امروز یا در یک جمع سخنرانی خواهید کرد یا متنی خلاقانه خواهید نوشت. شما می‌توانید روشی خاص برای ارایه یک پروپوزال پیدا کنید. امروز رابطه اجتماعی قوی و پر انرژی با بقیه خواهید داشت. از این فرصت‌ها استفاده کنید و اجازه ندهید تا چیزی مانع از پیشرفت شما بشود. امروز به هیچ وجه نمی‌توانید اشتباهات و گناه فرد مورد علاقه خود را فراموش یا تحمل کنید. البته با صبوری خود می‌توانید او را سوپرایز کنید. با وجود همه مشکلات همچنان به طرف مقابل علاقه دارید و این باعث تعجب هر دو شما است.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می‌یابد. آنان که پیمان‌های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر:

امروز تیزهوشی ذهنی بالایی دارید. اختراع و کشفیات جدید شما امروز باعث بیشتر شناخته شدن شما می‌شود. ذهن بسیار تیزبین و نکته سنجی دارید و راه حل همه مسایل را به سرعت و به دقت بالا پیدا می‌کنید. استعداد درونی شما بالا است. اگر روی این استعدادها تمرکز کنید می‌توانید موفقیت‌های بسیاری برای خود رقم بزنید. امروز شما و نامزدتان روی نکات مثبت یکدیگر تمرکز می‌کنید. هر دو شما می‌دانید هر کسی می‌تواند اشتباه کند و انسان جایزالخطاست و از این رو، برای عقاید یکدیگر احترام بالایی قایل هستید و از صمیم قلب به روی یکدیگر لبخند بزنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می‌طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

 

فال روز متولدین آبان:

امروز دوست دارید خود را به روشی جالب و هیجان انگیز به دیگران بشناسانید. از اینکه ذات انسانی خود را بروز دهید هراسی نداشته باشید. ممکن است شوخی ای با دوستی انجام دهید که موجب خوشحالی و شادی او شود. یا جوکی برای اطرافیان تعریف کنید که لبخند به لب‌های آنها بیاورد. در هر صورت از اینکه نقش انسان‌های شوخ را بازی می‌کنید لذت خواهید برد. اگر در حال حاضر با کسی رابطه نزدیک دارید دیگر باید از لباس‌های تیره و غمگین دست بکشید. اگر ظاهر افسرده ای داشته باشید عشقتان پیش ما دوام نمی‌آورد. باید پر انرژی باشید تا طرف مقابل نیز از روحیه شما انرژی بگیرد و دوستی شما دوام پیدا کند. 

فال حافظ امروز متولدین آبان :

آرزوها و اهداف بزرگی در سر داری و برای رسیدن به آن سعی و تلاش می‌کنی. خودت هم می‌دانی که از عهده این کارها بهتر از هر کس دیگری بر می‌آیی، اما گاهی عجولانه و شتابزده عمل می‌کنی. کمی صبر و حوصله به خرج بده، همه مشکلات حل خواهند شد.

 

فال روز متولدین آذر:

امروز باید منتظر فردی باشید که تغییر بزرگی در زندگی شما به وجود می‌آورد. تغییرات بسیار سریع‌تر از آنچه تصور می‌کنید در زندگی شما رخ می‌دهند. این سرعت باعث هیجان زده شدن شما می‌شود اما همین طور باعث می‌شود تا تیزهوش‌تر باشید. برای پیشرفت باید در زندگی  ریسک کنید و تغییرات را قبول کنید. امروز چالش‌های بسیاری خواهید داشت. گرما و عشق درونی شما امروز بسیار بیشتر هستند و اگر با کسی ارتباط عاطفی ندارید، می‌توانید امروز منتظر ملاقات با فرد رویاهای خود باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

 

فال روز متولدین دی:

انرژی‌های امروز شما را به شدت به سمت مسایل عرفانی و معنوی سوق می‌دهند. ذهن شما امروز بسیار مثبت گرا و خوش بین خواهد بود و به آینده امید بسیاری دارید. از اینکه همه این احساسات مثبت را به دیگران نیز منتقل کنید هیچ شکی به دل خود راه ندهید. مطمئن باشید دیگران از نگاه و دیدگاه شما استفاده خواهند کرد. امروز بسیار خوب و شایسته لباس بپوشید و لبخند گرم و مهربان خود رابه همه اطرافیان ارزانی کنید. به همه اطرافیان بگویید تا چه اندازه از زحمات آنها سپاسگزار و ممنون هستید. به نامزد خود نیز عشق و علاقه خود را نشان دهید.  

فال حافظ امروز متولدین دی :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می‌آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

 

فال روز متولدین بهمن:

امروز با انسان‌های جدید و جالبی روبه رو می‌شوید و در مورد مسایل مرموز و ماوراطبیعی صحبت‌های بسیار جالبی با هم خواهید داشت. با دقت این صحبت‌ها را گوش کنید و در صورت لزوم برخی از آنها را یادداشت کنید. اگر در مورد شغل یا حرفه خود خبرهای خوبی دریافت کردید به هیچ وجه تعجب نکنید. امروز بدون اینکه رابطه عمیقی با کسی داشته باشید می‌توانید همه گرما و محبت خود را به او منتقل کنید. اگر به دنبال رابطه رمانتیک هستید باید جذاب و شوخ و شاد ظاهر شوید تا اطرافیان جذب شما شوند. اگر در حال حاضر نامزد دارید ، مطمئن باشید گرمای اولیه عشقتان دوباره به رابطه تان باز خواهد گشت.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

 

فال روز متولدین اسفند:

زندگی پر پیچ و تاب شما و به هم ریخته شما همچنان به جلو می‌رود. باید به زندگی خود سر و سامان بدهید. صبر کردن تا دقیقه آخر برای انجام کارها فقط باعث استرس زیاد می‌شود. فهرستی از همه کارهای لازم خود را تهیه کنید و با اولویت بندی آنها اقدامات لازم را انجام دهید. اگر قرار است امشب مهمانی بروید، بدانید که می‌توانید در مرکز توجه باشید. از انرژی‌های امروز استفاده کنید تا در نظر دیگران بدرخشید و بتوانید دل کسی که دوست دارید را به دست بیاورید.  

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

احساس تنهایی و دلگیری می‌کنی. از دوستان خود پشت پا خورده ای. همان بهتر که از دوستان نااهل جدا شده ای. از کار خدا شکوه نکن، زیرا صلاح تو در آن است که خدا می‌خواهد و تو از آن غافلی. اگر به دنبال پناهگاه امنی هستی، به درگاه خدا روی کن که او بهترین گشاینده است.

 

توسط: نفس

منبع: بازار آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
برچسب ها:
بازار آگهی
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر