چهارشنبه 8 بهمن 1399، 27 January 2021

سقوط مرموز زن میانسال از طبقه 16 برج فرهنگیان
سقوط مرموز زن میانسال از طبقه 16 برج فرهنگیان
  • 4 سال و 1 ماه قبل - 12 دی 1395 ساعت 16:02
  • تعداد بازدید: 968

سقوط مرموز زن میانسال از طبقه 16 برج فرهنگیان

 تحقیقات کاراگاهان جنایی تهران برای رمز گشایی از سقوط مرموز زن 50 ساله از طبقه 16 برج فرهنگیان آغاز شد.
به گزارش  بازار آذربایجان به نقل از میزان،ساعت  14:30 روز گذشته یک فقره سقوط از طبقه ی شانزدهم برج مسکونی فرهنگیان – بلوک E3 به کلانتری 126 تهرانپارس اعلام شد. 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فوت مشکوک" و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل اعلامی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خانمی حدودا 50 ساله بر اثر سقوط از محل سکونتش در طبقه شانزدهم برج فرهنگیان جانش را از دست است.در ادامه، کارآگاهان به محل سکونت متوفیه مراجعه و با آثار تخریب اموال و اثاثیه منزل مواجه شدند. 

در ادامه رسیدگی به پرونده ، تحقیقات از همسر زن میانسال  به نام قاسم 56 ساله – بازنشسته  در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. 

قاسم در اظهارات اولیه مدعی شد که زمان وقوع حادثه در منزل حضور نداشته اما در ادامه ، با انکار اظهارات اولیه ی خود عنوان داشت که تخریب اموال داخل منزل بواسطه درگیری مابین او و همسرش ایجاد شده اما او هیچ دخالتی در سقوط همسرش نداشته است. 

قاسم در خصوص نحوه سقوط همسرش از طبقه شانزدهم به کارآگاهان گفت : " در یک لحظه و با شدت گرفتن درگیری ، همسرم به سمت پنجره رفت و خودش را از طبقه شانزدهم به پایین پرتاب کرد. 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تناقضات موجود در اظهارات قاسم و برای انجام تحقیقات تکمیلی ، به دستور بازپرس سجاد منافی آذر با قرار قانونی بازداشت و در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. 

توسط: پروا

منبع: بازار آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر