پنج شنبه 8 آبان 1399، 29 October 2020

آگهی استخدام و کاریابی در سایت بازار آذربایجان
آگهی استخدام و کاریابی در سایت بازار آذربایجان
  • 2 سال و 6 ماه قبل - 17 اردیبهشت 1397 ساعت 20:03
  • تعداد بازدید: 2509

آگهی استخدام و کاریابی در سایت بازار آذربایجان

ثبت رایگان آگهی های استخدام و کاریابی مشاغل برای کمک به رفع رکود بازار کار

سایت بازار آذربایجان آمادگی ثبت رایگان مشخصات تمامی افراد آماده به کار و نیروهای متخصص در جهت شناسایی افراد توسط کارفرمایان را  دارا می باشد.
کارفرمایان محترم نیز می توانند با استفاده از  آگهی های موجود به بررسی و تجزیه و تحلیل رزومه های موجود پرداخته و با مقایسه کاندیداها براساس تحصیلات، تخصص و مهارت مناسب ترین گزینه ها را دعوت به کار نمایند

از کارفرمایان محترم و ادارات و مجموعه های کاریابی و استخدام نیز دعوت به عمل می آید تا با ثبت کاملا رایگان خود در سایت ما کمکی در جهت رفع مشکل بیکاری جوانان و کاهش رکود بازار کار بنمایند.

برای ثبت آگهی خود در بخش استخدام و کاریابی سایت ما با آیدی تلگرامی ذیل تماس حاصل فرموده و مشخصات آگهی خود را ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان آگهی کاریابی و یا تقاضای نیروی کار شما درج شد.

برای ثبت آگهی و ارسال رزومه خود به آیدی ادمین کلیک کنید.1

برای ثبت آگهی و ارسال رزومه خود به آیدی ادمین کلیک کنید.2
در صورتی که افراد آیدی تلگرام , سروش , واتس اپ و یا هر مسنجر دیگری داشته باشند و در آگهی خود ذکر نمایند
کارفرما می تواند به صورت آنلاین با کارجویان گفتگو کرده و مصاحبه شغلی اولیه را انجام دهد تا وقت کمتری از هر دو طرف گرفته شود.
 دوستان عزیز می توانند با تبلیغ فرصت شغلی خود در سایت و یا با ارسال پیامک و ایمیل به سایر کارجویان و کارفرمایان ، در اسرع وقت بازخورد مورد نظر خود را دریافت نماید.

 شما با ثبت رزومه خود در سایت به صورت رایگان می توانید رزومه و سوابق حرفه ای خود را در معرض دید هزاران نفر از کارفرمایان جویای نیروی کار در سراسر کشور قرار داده، با بسیاری از آن ها در تماس باشید، از فرصت های شغلی ایشان مطلع شده و بر اساس تحصیلات، تجربه کاری و مهارت ها و تخصص های خود اقدام به پذیرش پیشنهادات شغلی کارفرمایان نمایید
سامانه پشتیبانی و پاسخگویی ما از طریق اپلیکیشن تلگرام، همواره آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شما کارجویان و کارفرمایان گرامی می باشد.

به امید ایرانی آباد و رفع مشکل بیکاری تمامی جوانان ایران زمین 🙏

دوستان یه کمپینی راه افتاده به اسم پرنیان
کمپین حمایت از زنان بافنده سرپرست خانوار , حمایت از صنایع دستی و مشاغل خانگی بانوان هنرمند ایرانی
لطفا از طریق لینک زیر حامی این عزیزان زحمتکش باشید❤️
https://www.bazarazerbaijaan.com/blog/details/4675/

توسط: پروا

منبع: بازار آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر
اخبار و خواندنی ها
شما با ثبت رزومه خود در سایت به صورت رایگان می توانید رزومه و سوابق حرفه ای خود را در معرض دید هزاران نفر از کارفرمایان جویای نیروی کار در سراسر کشور قرار داده، با بسیاری از آن ها در تماس باشید، از فرصت های شغلی ایشان مطلع شده و بر اساس تحصیلات، تجربه کاری و مهارت ها و تخصص های خود اقدام به پذیرش پیشنهادات شغلی کارفرمایان نمایید سامانه پشتیبانی و پاسخگویی ما از طریق اپلیکیشن تلگرام، همواره آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شما کارجویان و کارفرمایان گرامی می باشد.