دوشنبه 24 تیر 1398، 15 July 2019

مشخصات آگهی

املاک ویلا مارکت

خرید و فروش ویلای ساحلی و ویلای جنگلی در شمال ایران

🏡 مجموعه ویلا مارکت با اجرای پروژه بازدید مجازی 360 درجه ای از شهرک  و ویلاها  جهت سهولت در انتخاب و صرفه جویی در زمان و هزینه شما اقدام خواهد نمود.

این تور مجازی به گونه ای می باشد که شما  میتوانید  از طریق کانال ما در تلگرام به صورت مجازی در موقعیت ویلا حضور پیدا کنید و با لمس  صفحه گوشیتان  در شهرک قدم بزنید و ضمن دید  360 درجه ای میتوانید از تمامی قسمت های  هر ویلا بازدید نمایید.

🏡 مجموعه ویلا مارکت خریدار ویلاهای محدوده آمل چمستان و نور می باشد

مالکین محترم میتواند مشخصات کامل ملک  آدرس دقیق و قیمت پیشنهادی خود را اعلام نمایند

@vilamarket ارتباط

🏡 مشخصاتی از ملک درخواستی و شرایط پرداخت اقساط خود را به آیدی زیر  بفرستید  تا ویلاهایی با سلیقه و شرایط شما برایتان ارسال  شود
@vilamarket2  👈 دریافت ویلای درخواستی

کانال تلگرام:    https://t.me/amlakmo

✔️وقتی از مشخصات یک ویلای خوب صحبت می‌کنیم دقیقا منظورمان چیست؟


🏡استقامت قابل قبول

شمال منطقه‌ای پرباران است و رطوبت مشخصه بارز شهر‌های شمالی، بنابراین نوع سازه، عایق‌ها و مصالح به کار گرفته شده در ساخت ویلا اهمیت شایانی دارند، این که استانداردها در ساخت ویلا رعایت شده باشند حداقل چیزی است که می‌بایست بدان دقت داشته باشید.


🏡نمای بیرونی و امکانات داخلی درخور

نقش نمای خانه را نمی‌توان نادیده گرفت چه برسد به زمانی که پای یک ویلای شمال در میان است. برحسب سلیقه می‌توانید نمونه‌های متفاوتی را انتخاب کنید اما باز هم دقت داشته باشید که کیفیت را قبل از زیبایی بررسی کنید.
از آن جا که قرار است ویلای شما القا کننده آرامش و دیگر حس‌های خوب باشد دقت کنید که در بردارنده تمام امکانات مدنظرتان باشد. سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، تأسیسات مکانیکی و دیگر تجهیزات ساختمانی  می‌بایست با بهترین کیفیت به کار گرفته شده باشند.


🏡موقعیت مناسب

ویلای شما بهتر است در فاصله‌ای مناسب از مکان‌های عمومی و مراکز خرید باشد. حواستان باشد قرار نیست همیشه و تمام روز را در ویلا باشید بهتر است ویلای انتخابی در نزدیکی مکان‌های مهم و حتی مناطق گردشگری و تفریحی باشد. امن بودن ویلا از دیگر نکات مهم است.


🏡نکته‌ای مهم

با چشمان بسته در راستای خرید ویلا شمال اقدام نکنید.  قبل از سفر به محتویات کانال ها  و نحوه فعالیت آن دقت کنید

اطلاعات تماس
 • نام و نام خانوادگی:

  ندایی

 • موقعیت:

  آمل

 • تاریخ ارسال:

  28 مرداد 1397 ساعت 07:19

 • تاریخ انقضا:

  30 دی 1398

 • تلفن تماس:

  -

 • موبایل:

  09012222461

 • وب سایت:

  -

 • پست الکترونیکی:

  -

 • آدرس:

  -