شنبه 26 خرداد 1403، 15 June 2024

تبلیغات
بانک صادرات
بانک صادرات
  • 7 سال و 7 ماه قبل - 6 آذر 1395 ساعت 16:06
  • تعداد بازدید: 2061

بانک صادرات

استقبال کاربران از خدمات جدید همراه بانک صادرات

متعاقب ارایه همراه بانک با قابلیت کاربرد اثر انگشت، شمار فراوانی از مشتریان بانک صادرات ایران را که از دستگاه‌های دارای سیستم عامل Ios استفاده می‌کنند از کاربران این خدمات پیشرفته بانک قرار داد.

تعیین هویت از طریق اثر انگشت یکی از دقیق‌ترین روش‌های شناسایی افراد است، از این رو بانک صادرات ایران به عنوان اولین بانک، از چند ماه پیش این قابلیت را برای ورود به سامانه همراه بانک کاربران IOS طراحی و به اجرا گذاشته است. در این نسخه علاوه بر حفظ قابلیت و توانمندی‌های جدید، امکان جستجوی شعب و ورود به نرم‌افزار با استفاده از اثر انگشت، برای دستگاه‌هایی که قابلیت تعریف و استفاده از اثر انگشت در آنها وجود دارد، فراهم شده است.کاهش هزینه‌های مشتریان، ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات الکترونیکی در زمره دلایلی است  که بانک صادرات نسبت به طراحی و ارتقای خدمات قابل ارائه از طریق سامانه همراه بانک اقدام و نسخه جدید این سامانه که مخصوص دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل IOS است را روانه بازار ساخت.این  سامانه قابلیت تطبیق با سیستم عامل IOS ١٠ را نیز داشته و همچنین بسیاری از خدماتش قبلاً برای گوشی‌های اندروید نیز فعال بوده است.

 هموطنان می‌توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir  به برنامه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود کنند.همچنین به تازگی و در راستای بهره گیری از آخرین شیوه‌های فناورانه، فرایند فعال سازی  همراه بانک به صورت آنی انجام می‌شود و مشتریان می‌توانند پس از ثبت درخواست عضویت همراه بانک توسط شعب ،  اقدام به ثبت حساب‌های خود کرده و از تمامی خدمات این سامانه  به صورت برخط استفاده کنند.این سامانه علاوه بر ارائه خدمات متنوع و مطلوب همچون: انتقال وجه، دریافت صورتحساب، پرداخت قبوض و... خدماتی از قبیل: سرویس جستجوی شعب، دریافت شماره مشتری، انتقال وجه با استفاده از QR-code و NFC، جمع آوری مانده حساب‌های مربوط به یک مشتری، غیر فعال سازی سرویس‌های مالی همراه بانک، صورتحساب دسته چک و ... را نیز به کاربران ارایه می‌دهد.
 

توسط: مدیر

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
برچسب ها:
بازار آگهی
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید