جمعه 24 فروردین 1403، 12 April 2024

تبلیغات
زن شوهردار پول می داد تا با او ارتباط داشته باشم
       زن شوهردار پول می داد تا با او ارتباط داشته باشم
  • 7 سال و 5 ماه قبل - 30 آذر 1395 ساعت 10:34
  • تعداد بازدید: 1687

زن شوهردار پول می داد تا با او ارتباط داشته باشم

  زن شوهردار پول می‌داد تا با او ارتباط داشته باشم

به گزارش بازار آذربایجان  به نقل از رکنا، چندی پیش مردی 47 ساله به نام کیومرث با حضور در پلیس Police فتای آبادان ادعا کرد کارت بانکی ام همیشه در خانه است اما وقتی برای بررسی حسابم به بانک رفتم متوجه برداشت میلیونی از کارت بانکی ام شدم.
در این مرحله ماموران پلیس فتا با بررسی‌های فنی و مهندسی پی بردند که برداشت پول از عابربانکی در نزدیکی خانه کیومرث صورت گرفته است و ماموران برای شناسایی عامل این برداشت‌های غیر مجاز به بررسی دوربین‌های مداربسته بسته بانک پرداختند که با تصویر پسر جوانی روبرو شدند.
کیومرث زمانی که در برابر تصویر پسر جوان قرار گرفت مشخص شد که وی در همسایگی خانه اش است و ماموران در این مرحله با در اختیار مدارک و شواهد پلیسی علی را دستگیر کردند.
علی 24 ساله پس از دستگیری از سناریوی سیاهی پرده برداشت و گفت: با وجود اینکه از زن کیومرث کوچکتر هستم مدتی است که با او رابطه سیاه دارم و سمیرا در این مدت برای ابراز علاقه اش مرا حمایت می‌کند.
وی گفت: بیکار بودم و پولی برای خوش گذرانی نداشتم که سمیرا هر چند وقت یکبار کارت شوهرش را به من می‌داد تا از حسابش پول برداشت کنم و فکر نمی‌کردم دستگیر شوم چون کارت را خود سمیرا به من می‌داد و ادعا می‌کرد که حسابش با شوهرش مشترک است.
همین کافی بود تا سمیرا به اتهام همدستی با علی و رابطه سیاه از سوی مامووران دستگیر شود.
بنا به این گزارش، سمیرا و علی برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضایی گرفته شده اند.
همسر کیومرث به اتهام همدستی با علی دربرداشت از حساب همسرش و همچنین رابطه سیاه و خیانت به دستور مقام قضایی دستگیر شد. این زن به جرم خود اعتراف کرده است.

توسط: صبا

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید