جمعه 24 فروردین 1403، 12 April 2024

تبلیغات
فروشنده'بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان انجمن ملی نقد فیلم آمریکا
فروشنده'بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان انجمن ملی نقد فیلم آمریکا
  • 7 سال و 5 ماه قبل - 10 آذر 1395 ساعت 14:29
  • تعداد بازدید: 1513

فروشنده'بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان انجمن ملی نقد فیلم آمریکا

به گزارش روز چهارشنبه به نقل از اسکرین ،برندگان جوایز سالانه هیات ملی نقد در حالی اعلام شد که فیلم 'فروشنده' جایزه بهترین فیلم خارجی سال 2016 را از آن خود کرد.
'منچستر کنار دریا' ساخته کنت لونرگان در این جوایز به عنوان بهترین فیلم سال برگزیده شد و جایزه بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را نیز از آن خود کرد. فیلمنامه این فیلم نیز توسط کارگردان نوشته شده است.
«مهتاب» به کارگردانی بری جنکینز نیز جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد و نائومی هریس برای نقش ‌آفرینی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کرد. جف بریجز هم برای ایفای نقش در فیلم «به هر قیمتی» بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.
جایزه بهترین بازیگر زن نقش اول به ایمی آدامز برای بازی در فیلم علمی تخیلی «ورود» رسید.
«سکوت» فیلم جدید مارتین اسکورسیزی هم جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را از آن خود کرد. این فیلمنامه با همکاری جی کاکس نوشته شده است.
انیمیشن «کوبو و دو رشته» با پشت سر گذاشتن رقبایی چون «در جستجوی دوری» و «زوتوپیا» به عنوان بهترین انیمیشن بلند انتخاب شد.
«انجمن ملی نقد» بهترین ‌های سال را با نظر چهره‌‌های آکادمیک در حوزه‌ فیلم و سینما انتخاب می‌کند. این انجمن سال گذشته فیلم «مد مکس: جاده خشم» را به عنوان بهترین فیلم سال برگزیده بود.

توسط: مدیر

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر