شنبه 4 اسفند 1397، 23 February 2019

تبلیغات و آگهی ها

ویژه

صنایع دستی-مشاغل خانگی

خدمات ساختمانی

املاک

موسسات غذایی

پوشاک

پزشکی و زیبایی

آرایشی و بهداشتی

خدمات

سیر و سفر

لوازم و اثاثیه

اتومبیل _موتور

آموزشی -فرهنگی

موبایل - کامپیوتر -اینترنت

زیورآلات

چاپ و تبلیغات

مجالس و مراسم

ورزش

متفرقه

آدم فضایی واقعیت یا خیال
 آدم فضایی    واقعیت یا خیال
  • 2 سال و 4 ماه قبل - 12 آبان 1395 ساعت 09:44
  • تعداد بازدید: 511

آدم فضایی واقعیت یا خیال

آیا میتوان گفت در زمانهای گذشته بیگانگان فضایی به زمین آمده اند و فقط با گذاشتن اثراتی گنگ و مبهم خواسته باشند از خود نشانه هایی بگذارند؟ آیا نمی‌توانستند شواهد محکمتری بجای بگذارند!؟

‏‎اگر اشیاء آنها در آسمان دیده شده است و به این حد از تکنولوژی دست پیدا کرده اند که ما را پیدا کنند منطقاً  آنها ابتدا از طریق ارسال پیام و سیگنال ما با ارتباط برقرار می‌کردند!  

‏‎پس چرا پیام‌های ما را پاسخ نمیدهند!؟ چرا هیچ پیامی از آنها تا بحال دریافت نشده است !؟ آیا می‌شود فقط به سیگنال WOW که آن هم مشخص نیست از طرف هوش فرازمینی باشد امیدوار بود؟

اگر تمدن‌های هوشمند در کهکشان راه شیری وجود دارد که میلیونها سال دوام آورده اند و هنوز با ما ارتباط فیزیکی برقرار نکرده اند شاید بحث کرمچاله‌ها تخیلی بیش نباشد!

‏‎آیا ممکن است پیام آنها به نوعی باشد که ما هنوز قادر به درک دریافت آن پیام‌های ماوراء زمینی نباشیم و بطور کلی نحوه ارسال و نوع اطلاعات آنها برای ما ناشناخته باشد!؟
 

بنظربنده هوش فرازمینی در کهکشان ما بدون شک وجود دارد ولی آنها با ما از نظر مسافت بسیار فاصله دارند،احتمالا در برابر سرعت نور تسلیم باشند و اگر تمدنشان کهن باشد موجوداتی صلح طلب باشند

اما از نظر فیزیکدان نابغه  استیون هاوکینگ موجودات فرا زمینی بی شک وجود دارند و تا زمانی که ماهیت صلح طلبی آنها روشن نشده هرگونه تلاش برای تماس با آنها اقدامی است که منجر به اتمام حیات نوع بشر میشود

توسط: امیر عباس

منبع: بازار آذربایجان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید