سه شنبه 30 مرداد 1397، 21 August 2018

اخبار و خواندنی ها

آموزش و نرم افزار

سینما و تلویزیون

ورزشی

سیاسی و اجتماعی

اقتصادی

پزشکی و زیبایی

آشپزی و تغذیه

ادبی و فرهنگی

طنز و سرگرمی

ساختمانی

تبلیغات و آگهی ها

ویژه

املاک

موسسات غذایی

پوشاک

آرایشی و بهداشتی

استخدام و کاریابی

چاپ و تبلیغات

اتومبیل _موتور

لوازم و اثاثیه

خدمات

پزشکی و زیبایی

سیر و سفر

زیورآلات

مجالس و مراسم

آموزشی -فرهنگی

ورزش

خدمات ساختمانی

موبایل - کامپیوتر -اینترنت

متفرقه

آدم فضایی واقعیت یا خیال
 آدم فضایی    واقعیت یا خیال
  • 1 سال و 9 ماه قبل - 12 آبان 1395 ساعت 09:44
  • تعداد بازدید: 396

آدم فضایی واقعیت یا خیال

آیا میتوان گفت در زمانهای گذشته بیگانگان فضایی به زمین آمده اند و فقط با گذاشتن اثراتی گنگ و مبهم خواسته باشند از خود نشانه هایی بگذارند؟ آیا نمی‌توانستند شواهد محکمتری بجای بگذارند!؟

‏‎اگر اشیاء آنها در آسمان دیده شده است و به این حد از تکنولوژی دست پیدا کرده اند که ما را پیدا کنند منطقاً  آنها ابتدا از طریق ارسال پیام و سیگنال ما با ارتباط برقرار می‌کردند!  

‏‎پس چرا پیام‌های ما را پاسخ نمیدهند!؟ چرا هیچ پیامی از آنها تا بحال دریافت نشده است !؟ آیا می‌شود فقط به سیگنال WOW که آن هم مشخص نیست از طرف هوش فرازمینی باشد امیدوار بود؟

اگر تمدن‌های هوشمند در کهکشان راه شیری وجود دارد که میلیونها سال دوام آورده اند و هنوز با ما ارتباط فیزیکی برقرار نکرده اند شاید بحث کرمچاله‌ها تخیلی بیش نباشد!

‏‎آیا ممکن است پیام آنها به نوعی باشد که ما هنوز قادر به درک دریافت آن پیام‌های ماوراء زمینی نباشیم و بطور کلی نحوه ارسال و نوع اطلاعات آنها برای ما ناشناخته باشد!؟
 

بنظربنده هوش فرازمینی در کهکشان ما بدون شک وجود دارد ولی آنها با ما از نظر مسافت بسیار فاصله دارند،احتمالا در برابر سرعت نور تسلیم باشند و اگر تمدنشان کهن باشد موجوداتی صلح طلب باشند

اما از نظر فیزیکدان نابغه  استیون هاوکینگ موجودات فرا زمینی بی شک وجود دارند و تا زمانی که ماهیت صلح طلبی آنها روشن نشده هرگونه تلاش برای تماس با آنها اقدامی است که منجر به اتمام حیات نوع بشر میشود

توسط: امیر عباس

منبع: بازار آذربایجان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید