پنج شنبه 28 تیر 1403، 18 July 2024

تبلیغات
بازی با کره جنوبی بهترین بازی در دوران مربی گری کی روش بود.
بازی با کره جنوبی بهترین بازی در دوران مربی گری کی روش بود.
  • 7 سال و 10 ماه قبل - 21 مهر 1395 ساعت 13:00
  • تعداد بازدید: 1552

بازی با کره جنوبی بهترین بازی در دوران مربی گری کی روش بود.

وی ادامه داد: روی توپ‌های دوم، سوم و ضد حملات به خوبی عمل کردیم و در زمینه مالکیت توپ و ایجاد موقعیت هم به بهترین شکل ممکن مقابل حریف قرار گرفتیم و تمام مشکلاتی که در بازی‌های قبل دیده می‌شد در این دیدار رفع شده بود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درمورد تغییراتی که در ترکیب ایجاد شد و حضور حاج‌صفی در پست غیر تخصصی به جای تیموریان گفت: وقتی تیمی خوب بازی می‌کند و نتیجه می‌گیرد جای هیچ ایرادی باقی نگذاشته است. مهم این است که بازیکنی مثل تیموریان روی نیمکت می‌نشیند و وقتی برای دقایقی هم به میدان می‌رود با تمام وجود بازی می‌کند.

 مهدی پاشازاده درباره وضعیت خط دفاع تیم ملی و مقایسه با دوران بازی خودش عنوان کرد: زمان بازی ما تاکتیک دفاعی خاصی وجود نداشت و هر اتفاقی میفتاد روی خلاقیت فردی بازیکنان شکل می‌گرفت و نمی‌شود آن دوران را با زمان حال مقایسه کرد. ولی وضعیت دفاعی تیم ملی در حال حاضر عالی است.

وی با اشاره به بازی خشن «کیم شین ووک» در ترکیب کره‌جنوبی خاطرنشان کرد: دوست داشتم در این بازی در زمین حضور داشتم و شماره 18 حریف را راهی بیمارستان می‌کردم. آن بازیکن مرتباً بازیکنان ما را می‌زد و خیلی روی اعصاب بود.

مدافع پیشین تیم ملی در پایان با تقدیر از رفتار پسندیده تماشاگران در رعایت حرمت عاشورای حسینی گفت: خوشحالم که مردم ما یک‌بار دیگر شعور و عرق مذهبی خود را نشان دادند و این بازی تجربه‌ای شد تا قدر فوتبال، هوادارانش و تاثیر آن بیشتر دانسته شود.
 

توسط: امیر عباس

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
برچسب ها:
بازار آگهی
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید