سه شنبه 6 فروردین 1398، 26 March 2019

تبلیغات و آگهی ها

ویژه

صنایع دستی-مشاغل خانگی

خدمات ساختمانی

املاک

موسسات غذایی

پوشاک

پزشکی و زیبایی

آرایشی و بهداشتی

خدمات

سیر و سفر

لوازم و اثاثیه

اتومبیل _موتور

آموزشی -فرهنگی

موبایل - کامپیوتر -اینترنت

زیورآلات

چاپ و تبلیغات

مجالس و مراسم

ورزش

متفرقه

مارک زوکربرگ و دفاع از سایت فیسبوک
مارک زوکربرگ و دفاع از سایت فیسبوک
  • 2 سال و 4 ماه قبل - 25 آبان 1395 ساعت 11:17
  • تعداد بازدید: 366

مارک زوکربرگ و دفاع از سایت فیسبوک

مارک زوکربرگ با دفاع از سایت فیسبوک، تأثیر این شبکۀ اجتماعی در انتخابات را تصوری دیوانه وار توصیف و تأکید کرد که شرکتش برای جلوگیری از انتشار اخبار دروغین از طریق این سایت، تلاش بیشتری خواهد کرد.

وی افزود: «99 درصد از اخبار منتشر شده در سایت ما درست است و دروغ نیست. ضمن آن که هدف ما ایجاد فرصت برابر برای همگان است».

خبرگزاری رویترز به نقل از زوکربرگ اعلام کرد اخبار گمراه کننده، فضای محدودی را در میان موضوع‌های منتشر شده در فیسبوک به خود اختصاص می‌دهد و به نظرات حزبی و سیاسی محدود نمی‌شود و همین امر احتمال تأثیر آن در تغییر مسیر انتخابات و نتایج آن را منتفی می‌کند.

مسئولان فیسبوک از زمان اعلام پیروزی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در آمریکا به بررسی مطالب منتشر شده در سایت خود پرداخته اند تا اتهام انتشار اخبار دروغین را که در افزایش محبوبیت ترامپ و احتمال پیروزی او نقش داشتند، رد کنند.

گفتنی است در طول مدت تبلیغات انتخاباتی در آمریکا، در فیسبوک اخباری با این مضمون رواج پیدا کرده بود که پاپ، ترامپ را تأیید می‌کند و یا دستگاه‌های ذیربط، تحقیق دربارۀ موضوع ایمیل‌های هیلاری کلینتون را شروع کرده اند.

توسط: نفس

منبع: بازار آذربایجان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید