یکشنبه 2 اردیبهشت 1403، 21 April 2024

تبلیغات
مارک زوکربرگ و دفاع از سایت فیسبوک
مارک زوکربرگ و دفاع از سایت فیسبوک
  • 7 سال و 6 ماه قبل - 25 آبان 1395 ساعت 11:17
  • تعداد بازدید: 1759

مارک زوکربرگ و دفاع از سایت فیسبوک

مارک زوکربرگ با دفاع از سایت فیسبوک، تأثیر این شبکۀ اجتماعی در انتخابات را تصوری دیوانه وار توصیف و تأکید کرد که شرکتش برای جلوگیری از انتشار اخبار دروغین از طریق این سایت، تلاش بیشتری خواهد کرد.

وی افزود: «99 درصد از اخبار منتشر شده در سایت ما درست است و دروغ نیست. ضمن آن که هدف ما ایجاد فرصت برابر برای همگان است».

خبرگزاری رویترز به نقل از زوکربرگ اعلام کرد اخبار گمراه کننده، فضای محدودی را در میان موضوع‌های منتشر شده در فیسبوک به خود اختصاص می‌دهد و به نظرات حزبی و سیاسی محدود نمی‌شود و همین امر احتمال تأثیر آن در تغییر مسیر انتخابات و نتایج آن را منتفی می‌کند.

مسئولان فیسبوک از زمان اعلام پیروزی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در آمریکا به بررسی مطالب منتشر شده در سایت خود پرداخته اند تا اتهام انتشار اخبار دروغین را که در افزایش محبوبیت ترامپ و احتمال پیروزی او نقش داشتند، رد کنند.

گفتنی است در طول مدت تبلیغات انتخاباتی در آمریکا، در فیسبوک اخباری با این مضمون رواج پیدا کرده بود که پاپ، ترامپ را تأیید می‌کند و یا دستگاه‌های ذیربط، تحقیق دربارۀ موضوع ایمیل‌های هیلاری کلینتون را شروع کرده اند.

توسط: نفس

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
برچسب ها:
بازار آگهی
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر