چهارشنبه 3 مرداد 1403، 24 July 2024

تبلیغات
پولسازترین بازیگر هالیوود کیست؟
پولسازترین بازیگر هالیوود کیست؟
  • 7 سال و 8 ماه قبل - 23 آذر 1395 ساعت 22:36
  • تعداد بازدید: 1914

پولسازترین بازیگر هالیوود کیست؟

پولسازترین بازیگر هالیوود کیست؟

چند روز پیش «جانی دپ» صدرنشین فهرست بازیگران سینما با کمترین سودآوری شد اما حالا «کریس ایوانز»، بازیگر «کاپیتان آمریکا» با درآمدی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلاری، برای دومین بار از سوی مجله «فوربز» عنوان پولسازترین بازیگر سال گذشته هالیوود را کسب کرده است.

«ایوانز» به ازای هر یک دلار دستمزد، ۱۳۵ دلار به جیب تهیه‌کنندگان هالیوودی سرازیر کرده است. دستمزد او برای بازی در «کاپیتان آمریکا» ۳۰۰ هزار دلار بود، اما برای فیلم «انتقام‌جویان: عصر آلترون» این مبلغ را به شش میلیون و ۹۰۰ هزار دلار رساند.

دومینرتبه در جدول سودآورترین بازیگران سینمای هالیوود نصیب «کریس پرت» شده که فیلم‌هایی چون «نگهبانان کهکشان» و «پارک ژوراسیک» را در کارنامه‌اش دارد. او در آثار ابتدایی خود دستمزد چندانی دریافت نمی‌کرد، اما برای بازی در «مسافران» مبلغی ۱۲۰ میلیون دلاری طلب کرد. «پرت» به ازای هر یک دلار، ۱۲۵ دلار برای هالیوود درآمدزایی می‌کند.

سومین جایگاه فهرست «فوربز» به بازیگر زن «گمشده در ترجمه» و «لوسی» تعلق دارد. «اسکارلت یوهانسون» ۸۸ دلار به ازای هر یک دلار دستمزد سوددهی دارد. پس از او نام سه زن دیگر هم در این فهرست دیده می‌شود.

پولسازترین بازیگران هالیوودی در سال گذشته که رتبه‌های چهارم تا نهم این جدول را به خود اختصاص داده‌اند، به شرح زیر هستند:

۴. «میلا کانیس» (۴۹ دلار به ازای هر یک دلار)

۵. «وین دیزل» (۳۲ دلار به ازای هر یک دلار)

۶. «جنیفر آنیستون» (۲۷ دلار به ازای هر یک دلار)

۷. «بن افلک» (۲۰ دلار به ازای هر یک دلار)

۸. «رابرت داونی جونیور» (۱۸ دلار به ازای هر یک دلار)

۹. «مکت دیمن» و «جنیفر لارنی» (۱۷ دلار به ازای هر یک دلار)

توسط: صبا

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر