دوشنبه 7 اسفند 1402، 26 February 2024

تبلیغات
خودوروی فرماندار مامور ناجا را زیر گرفت/ قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی
خودوروی فرماندار مامور ناجا را زیر گرفت/ قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی
  • 6 سال و 10 ماه قبل - 16 اردیبهشت 1396 ساعت 12:28
  • تعداد بازدید: 1999

خودوروی فرماندار مامور ناجا را زیر گرفت/ قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی

رضا عزیزی رئیس پلیس راه استان همدان در رابطه با برخورد ناشایست بخشدار جوکار با مأمور وظیفه‌شناس به خاطر اعمال قانون خودروی آنها اظهار کرد: این برخورد نادرست از سوی بخشدار جوکار صورت گرفت اما فرماندار ملایر نیز در آن خودرو حضور داشت.

به گزارش بازار آذربایجان و به نقل از رکنا، خودروی حامل فرماندار ملایر پس از توقف توسط مأمور پلیس‌راه بعلت سرعت غیرمجاز، با کوبیدن به مأمور ناجا از محل گریخت. 

رضا عزیزی رئیس پلیس‌ راه استان همدان در رابطه با برخورد ناشایست بخشدار جوکار با مأمور وظیفه‌شناس به خاطر اعمال قانون خودروی آنها اظهار کرد: این برخورد نادرست از سوی بخشدار جوکار صورت گرفت اما فرماندار ملایر نیز در آن خودرو حضور داشت. 

وی با بیان اینکه گزارشی در این رابطه برای بنده ارسال‌ شده است و پیگیر موضوع هستیم، ادامه داد: این موضوع به دادسرا اعلام‌ شده است. 

رئیس پلیس‌ راه استان همدان بابیان اینکه برای تقدیر و تشکر از مأمور باید فرمانده انتظامی استان دستور دهند اما این موضوع به فرماندهی اعلام‌ شده است، بیان کرد: خوشبختانه مأمور وظیفه‌شناس در حال حاضر مشکل چندانی ندارد و جراحت سطحی برداشته است. 

وی با بیان اینکه پرونده برای این مسئله تشکیل و به دادسرا ارسال‌ شده است، افزود: پرونده چون مربوط به مقامات می‌شود در شهرستان رسیدگی نخواهد شد و به دادسرای استان ارسال‌ شده است. 

عزیزی تصریح کرد: از مأمور خود حمایت می‌کنیم چراکه در حین انجام‌ وظیفه بوده و هر اموری که وظیفه خود را درست انجام دهد از او حمایت خواهیم کرد. 

گفتنی است چند روز پیش خودروی حامل عبدالعظیم رضایی فرماندار ملایر با رانندگی فرهاد جهانیان بخشدار جوکار به علت سرعت غیر مجاز توسط مامور راهور متوقف شد، البته این اقدام قانونی مأمور وظیفه‌شناس با اعتراض بخشدار مواجه می‌شود به طوری که با مامور برخورد می‌کند، با خودرو به او می‌زند او را به کناری پرت می‌کند می‌اندازند و می‌رود! بعد هم به مامور گفته می‌شود

«قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی!» 

توسط: مدیر

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید