جمعه 29 تیر 1403، 19 July 2024

تبلیغات
این افراد نباید آیفون بخرند!!
این افراد نباید آیفون بخرند!!
  • 7 سال و 8 ماه قبل - 20 آذر 1395 ساعت 10:53
  • تعداد بازدید: 1855

این افراد نباید آیفون بخرند!!

این افراد نباید آیفون بخرند!

🔹اگر گوشی اندروید داشته اید و کلی نرم افزار و بازی از گوگل پلی به صورت رایگان دریافت کرده اید با خرید گوشی آیفون افسردگی خواهید گرفت چرا که برای هر نرم افزار باید هزینه ای پرداخت کنید.

🔹سال 2007 بود که استیو جابز مدیر عامل شرکت اپل اولین گوشی آیفون را معرفی کرد که از همان اول جزء رده گوشی‌های گران قیمت و هوشمند بازار بود. این گوشی همیشه در امنیت حرف اول را می‌زند اما با داشتن امنیت باید قید خیلی از امکانات دیگر مانند ارسال یا نقل و انتقال راحت اطلاعاتمان را بزنیم که همین دلیل باعث شد تا بسیاری از کاربران گوشی‌های اندروید به گوشی‌های آیفون روی بیاورند.

 

🔹اما شاید کاربران اندرویدی از محدودیت‌های گوشی آیفون خبر نداشته باشند که در اینصورت قطعا پس از خرید گوشی آیفون ناامید می‌شوند چرا که با خرید آن باید هزینه‌های دیگری جز خرید گوشی را در نظر بگیرند.

باخرید آیفون قطعا ناامید می‌شوید

🔹این افراد نباید آیفون بخرندپس از خرید آیفون اگر از آن دسته افراد هستید که علاقه به پرداخت هزینه برای نصب نرم افزار توسط فروشنده ندارید و خودتان هم پیش از خریدآیفون، اندروید به دست بودید قطعا ناامید می‌شوید. پس از روشن کردن آیفون نو تنها 6 نرم افزار مشاهده می‌کنید که سه تای آن قابل استفاده در ایران نیست، این به آن معنا نیست که تلفن همراه تان را در اختیار فروشنده قرار دهید تا با ساخت اپل آیدی برایتان نرم افزار نصب کند، این موضوع را همیشه در نظر داشته باشید که از طریق اپل آیدی می‌توان به جزئی‌ترین اطلاعات شخصی شما برروی آیفون دسترسی پیدا کرد.

🔹پیشنهاد می‌شود پس از خرید آیفون، با کمتر از 30 دقیقه وقت گذاشتن خودتان اپل آیدی بسازید.

🔹این موضوع را در نظر داشته باشید اگر از آن دسته افراد هستید که پس از خرید یک محصول فورا پشیمان می‌شوید آیفون برای شما مناسب نیست، چرا که در ادامه کار با آیفون بارها شما را ناامید می‌کند.

 

💢دسترسی محدود به نرم افزارها

🔹می توان گفت: اینکه بسیاری از نرم افزارها را به صورت کرک شده نصب کنیم به یک عادت تبدیل شده است، این کار درست و اخلاقی است یا خیر؟ جای بحث دارد، اما در زمان کار کردن با آیفون جای بحثی برای شما باقی نخواهد ماند. نصب نرم افزار در آیفون تنها از طریق فروشگاه رسمی اپل صورت می‌گیرد و دارای محدودیت هایی است؛ حال اگر بخواهید این محدودیت را بشکنید مسیر دشواری پیش روی شماست.

🔹به تازگی نرم افزارهایی که امکان نصب نرم افزار برروی دستگاه را می‌دهند هم طراحی شدند اما آنها شامل محدودیت فروشگاه رسمی اپل می‌شوند. اگر از آن دسته افراد هستید که علاقه به نصب نرم افزار‌های متعدد دارید قطعا آیفون برای شما مناسب نیست، بسیاری از بازی‌های گرافیکی که در اندروید رایگان به آنها دسترسی پیدا می‌کنید در آیفون باید برایشان هزینه پرداخت کنید.

💢اینجا دسترسی به پوشه‌های دستگاه وجود ندارد

🔹این افراد نباید آیفون بخرندآیفون قطعا برای افراد کنجکاو مناسب نیست، افرادی که پس از خرید تلفن سعی می‌کنند تمام ریز و بم گوشی را وارسی کنند و تمام فایل‌ها را چک کنند، در اپل امکان دسترسی به فایل‌ها وجود ندارد، شما تنها به گالری دسترسی مستقیم دارید و برای مشاهده موسیقی و سایر فایل‌ها باید از نرم افزار‌های کنترل شده استفاده کنید.

💢اشتراک گذاری ساده فایل‌ها امکان پذیر نیست

🔹انتقال و دریافت برنامه‌ها از طریق تلفن‌های دیگر در آیفون امکان پذیر نیست، آیفون این محدودیت را برای کاربران در نظر گرفته است که نتوانند برنامه‌ها را از یکدیگر دریافت کنند البته امکان انتقال موسیقی و عکس از آیفون به اندروید و برعکس امکان پذیر است.

 

توسط: امیر عباس

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر