شنبه 1 اردیبهشت 1403، 20 April 2024

تبلیغات
عزیزی: با اصرار هاشمی‌نسب در تیم ماندم/ حدس زدن برنده داربی مشکل است
عزیزی: با اصرار هاشمی‌نسب در تیم ماندم/ حدس زدن برنده داربی مشکل است
  • 7 سال و 3 ماه قبل - 23 بهمن 1395 ساعت 13:42
  • تعداد بازدید: 1679

عزیزی: با اصرار هاشمی‌نسب در تیم ماندم/ حدس زدن برنده داربی مشکل است

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان می‌گوید خسته شده است اما به اصرار مهدی هاشمی‌نسب به کارش در این تیم ادامه می‌دهد.

بع گزارش بازار آذربایجان،خداد عزیزی در گفت‌و گو با ایسنا، درباره دیدار تیمش برابر صبای قم اظهار کرد: مقابل گسترش فولاد، فولاد خوزستان و صبا خوب بازی کردیم و موقعیت‌های ۱۰۰ درصد گلزنی داشتیم ولی به گل تبدیل نشد. من اهل توجیه نیستم ولی برخلاف نظر آقای مرفاوی، به نظرم تساوی نتیجه‌ی عادلانه‌ای می‌توانست باشد حتی تیمم شایستگی پیروزی در آن دیدار را هم داشت.

وی اضافه کرد: صبا دو موقعیت گل داشت اما شانس‌های گلزنی ما بیشتر بود. نمی‌دانم چرا بازیکنانم تک‌به تک ها را گل نمی‌کنند یا توپ را در سه قدم به دست دروازه‌بان می‌زنند. قدر این موقعیت ها را نمی‌دانند آنگاه صبا با دو موقعیت و دو سانتر از کنار به‌راحتی ما را از پیش رو برمی‌دارد.

سرمربی سیاه‌جامگان مشهد درباره شرایط تیمش گفت: کاش فقط مشکل ما گل نزدن بود. ما مشکلات دیگری هم داریم. تیم یک قران پول ندارد. بازیکنان قسمتی از قرارداد خود را گرفته‌اند اما مربیان تیم هیچ پولی دریافت نکرده‌اند. نه اینکه پول ندهند، پولی نیست که بخواهند بدهند. من تیم را به دندان گرفته‌ام. نمی‌دانم چرا هر کجا که می‌روم، تیمم پول ندارد اما تا چه زمانی باید تیم را به دندان بگیرم. نمی‌دانم شاید فکر می‌کنند جنس دندان‌هایم خوب است که اینگونه تیم ها را به من می‌سپارند.

عزیزی ادامه داد: می خواستم دیگر در تمرین‌ها شرکت نکنم اما با اصرار هاشمی‌نسب که گفت بازیکنان سه چهار بازی است که خوب بازی می‌کنند ولی نتیجه نمی‌گیرند، برگشتم و به کار ادامه دادم. من احساس می‌کنم ایراد جای دیگری است. چگونه فوتبالیستی که در لیگ برتر توپ می‌زند، دروازه خالی را گل نمی‌کند و موقعیت تک‌به تک را هدر می‌دهد؟ حتما جایی از کار ایراد دارد. دوست نداشتم بیایم اما شما ببینید. در بازی با گسترش فولاد در نیمه دوم فوق‌العاده بودیم، در دیدار با فولاد بد کار نکردیم و بازی با صبا هم موقعیت زیاد داشتیم اما گل نشد و این نشان دهنده این است که از لحاظ تاکتیکی خوب هستیم.

بازیکن سابق پاس تهران درباره دیدارهای آینده سیاه‌جامگان گفت: نمی‌دانم چرا بازیکنانم درک نکردند که دیدار با صبا ۶ امتیازی است. آن دیدار را باختیم و پانزدهم شدیم یعنی اکنون یکی از نامزدهای سقوط به لیگ دسته اول هستیم پس شرایط خوبی نداریم. از این به بعد نیز دیدارهایمان سخت است. جمعه با تراکتورسازی مدعی، هفته بعد با استقلال در آزادی و بعد از آن با تیم‌های خوب سپاهان و نفت.

او ادامه داد: از این به بعد تمام دیدارها برای‌مان حکم حذفی را دارد. سابقه باخت در خانه را داریم ولی تیمی نیستیم که به حریف اجازه دهیم که ما را در خانه‌مان به راحتی شکست دهند پس تراکتورسازی مقابل ما کار سختی را پیش رو دارد. نباید فریب نبودن چند بازیکن مهم تراکتورسازی را بخوریم. تراکتورسازی تیمی است که برای قهرمانی بسته شده پس بازیکنان ذخیره‌اش هم در حد یازده نفر اصلی هستند. باید سخت تلاش کنیم و از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم تا بتوانیم از تراکتورسازی امتیاز بگیریم.

سرمربی سابق ابومسلم درباره محرومیت چهار جلسه‌ای که کمیته انضباطی برای او در نظر گرفته نیز بیان کرد: کاری که من کردم درست نبود. همانطور که ۱۰ سال قبل گفته بودم، بیرون کشیدن تیم از زمین برای عهد قاجار است اما شرایط طوری اتفاق افتاد که مجبور شدم این کار را انجام دهم. من عذرخواهی کردم و اعتراضی هم به این محرومیت ندارم اما همین تصمیم من باعث شد حق تیمم ضایع نشود و حداقل یک امتیاز بگیریم. متاسفانه در فوتبال ما، کسی که مظلوم‌نمایی کند طرفدار بیشتری پیدا خواهد کرد و او را محق خواهند دانست.

بازیکن اسبق تیم ملی در پایان درباره شهرآورد هشتاد و چهارم اظهار کرد: بازی قشنگی خواهد شد. پرسپولیس تیم خوب و باکیفیتی است و شانس بالایی برای کسب عنوان قهرمانی دارد اما استقلال نیز با روحیه و انگیزه زیادی که دارد می‌تواند برای پرسپولیس خطرساز باشد. دو تیم در بهترین شرایط خود به سر می‌برند و حدس زدن نام برنده این دیدار بسیار مشکل است اما اگر یک ماه پیش چنین سوالی از من می‌پرسیدید، پرسپولیس را به عنوان نام برنده داربی معرفی می‌کردم.

توسط: مدیر

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید