یکشنبه 13 فروردین 1402، 2 April 2023

تبلیغات
معرفی پردرآمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶
معرفی پردرآمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶
  • 6 سال و 4 ماه قبل - 20 آذر 1395 ساعت 10:47
  • تعداد بازدید: 1470

معرفی پردرآمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶

معرفی پردرآمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی،‌ترین های هر حوزه ای به مرور معرفی می‌شوند و این بار پر در آمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶ معرفی شده است که به نوعی یک رکورد جالب نیز محسوب می‌شود.

رتبه اول پردرآمدترین کاربر یوتیوب ۲۰۱۶ به یک پسر سوئدی به نام فلیکس کگلبرگ تعلق دارد. او کانالی در یوتیوب به نام PewDiePie دارد.

کاری که این سوئدی ۲۶ ساله می‌ کند این است که تصاویر جالبی از گیم بازی کردن‌ هایش تهیه می‌ کند که در آن می‌ توانید صحنه‌ هایی جالبی از گیم‌‌های مختلف را همراه با عکس‌ العمل‌‌ها و تکه‌ پراکنی‌‌های او ببینید.

درآمد سال ۲۰۱۶ او، ۱۵ میلیون دلار اعلام شده که ۲۰ درصد نسبت به سال پیش که چک ۱۲ میلیون دلاری از گوگل گرفت بیشتر بوده است!

او کار خود را محدود به ویدئوهای یوتیوب نکرده است:

فلیکس کتابی منتشر کرده که یکی از پرفروش‌‌ترین کتاب‌‌ها در فهرست کتاب‌‌های محبوب نیویورک تایمز شده است.
به علاوه او گیم مستقل هم منتشر کرده است. دومین گیم او بسیار موفق بوده است، طوری که در ۲۴ ساعت اول، یک میلیون بار دانلود شده است.

او با مشارکت استودیوی «میکر»، یک شبکه اجتماعی ایجاد کرده که محتوا محور است و بر مسائل جامعه و امور خیریه تمرکز دارد.جالب است بدانید که درآمد ۱۲ کاربر موفق بالای فهرست، در سال ۲۰۱۶، ۷۰٫۵ میلیون دلار بوده است که ۲۳ درصد نسبت به سال پیش افزایش داشته است.

توسط: امیر عباس

منبع:

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
نظرات

نظرات (0)

اولین نظر را شما ارسال کنید.

ارسال یک نظر

کد امنیتی

لطفا چند لحظه صبر کنید

چند خبر دیگر